30 листопада — 1 грудня 2019р.
Контактний телефон (067)1276112 Цуканова Тетяна
Шановні колеги: психологи, психіатри, студенти спеціальності «психологія»!
Запрошуємо до участі всіх, хто прагне професійного зростання, бажає пїзнати глибини своєї особистості, відкритий до психотерапевтичних знань та досвіду.
Кататимно-імагінативна психотерапія застосовується при багатьох формах психоневрозів і неврозів характеру, психосоматичних захворювань; з клієнтами, які мають складнощі з доступом до власних емоційних станів (у т.ч. при алекситимії), ефективна в роботі з дітьми і підлітками.
Програма теоретико-методичної частини підготовки розрахована на 300 академічних годин, з яких теоретико-методичні семінари – 260 годин, колоквіуми – 40 годин.
Куратор проекту та тренер Людміла Гребінь — психолог, психотерапевт, доцент Українського національного співтовариства дослідження та розвитку кататимно-імагінативної психотерапії (УНС ДР КІП), супервізор Української спілки психотерапевтів (УСП) та УНС ДР КІП, голова секції кататимно-імагінативної психотерапії Української спілки психотерапевтів (УСП), старший науковий співробітник лабораторії консультативної психології та психотерапії Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України.
Тренер Зоя Кісарчук — психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент Українського національного співтовариства дослідження та розвитку кататимно-імагінативної психотерапії (УНС ДР КІП), супервізор Української спілки психотерапевтів (УСП) та УНС ДР КІП, завідувачка лабораторії консультативної психології та психотерапії Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України.
Запис за телефоном: (067)1276112 – Цуканова Тетяна
Реєстрація у https://docs.google.com/forms/d/1Tr-9PxcMPGoYL2Pzp3b1VE_u2wDwT2bu1JTlPGZk9DU/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR1J0Lb0vDZmSd0jDFJ8kL9sCDV4j80g-sXKzspRb5iQp2KP2ka_NuNbBRI&edit_requested=true